ponuka historia kontakt


 • drevené obaly - káblové bubny

 • palety

 • krovy v rozloženom stave

 • krovy s montážou

 • stavebno-stolárska výroba

 • výstavba drevených panelových domov

 • piliarska výroba

 • predaj hranolov a reziva

 • sušenie reziva


 • Vyhotovenie troch úrovní produktov vo firme:
  1.Drevená paleta:
  Drevená paleta slúži výrobcom rôznych výrobkov na ich ekonomické uloženie v skladoch a jednoduché manipulácie pri expedícii ako i bezpečnostnú prepravu odberateľom. Každá drevená paleta je vyrobená podľa prislušnej STN ,aby spĺňala požiadavky uživateľov na kvalitu,bezpečnosť a trvanlivosť.Drevená EURO paleta v závislosti od presnosti zhotovenia a kvality použitého materiálu na jej výrobu sa následne delí na varianty: ciachovaná a jednorázová.

  2.Drevený bubon:
  Drevený bubon slúži výrobcom lán a káblov ako prepravný a manipulačný obal. Drevené bubny sa vyrábajú podľa STN.Spájajú požiadavky na kvalitu a trvanlivosť. Podľa požiadavky odberateľov,aké dĺžky a hrúbky lán či káblov chcú navíjať, vyrábame rôzne varianty bubnov.Od priemeru 70 cm až po priemer 250 cm.

  3.Rodinný dom "sendvičovej" konštrukcie:
  Je ekonomicko-ekologickou náhradou murovaných rodinných domov.Firma zhotovuje v dielňach jednotlivé panely – steny rodinného domu a následne ich montuje priamo u odberateľa na pripravený základ.Panely sú vyrábané z materiálov vyhovujúcich STN a na celú konštrukciu rodinného domu vydal cetifikát o zhode výrobku.Každý rodinný dom je variantou prispôsobujúcou sa samotnému projektu domu. Takáto konštrukcia rodinného domu spĺňa náročné kritéria na ekológiu,zdravé bývanie a hlavne znižuje energetickú náročnosť na vykurovanie.Samotná konštrukcia výrobku umožňuje variabilnosť stavby s možnosťou aj dodatočných priestorových úprav v rodinnom dome a maximálnu presnosť skladania.Estetické vlastnosti takejto konštrukcie v ničom nezaostávajú za klasickou murovanou konštrukciou,ba dokonca ju prevyšujú. Firma dodavá svoje výrobky – rodinné domy,v rôznej etape finalizácie,podľa požiadaviek zákazníka.Je schopná zabezpečiť aj dodatočné služby – dodávku na kľúč,podľa solventnosti zákazníka  PALETY

  DREVENÉ BUBNY

  DREVODOMY

  EURO DREVENÉ BUBNY na laná RODINNÉ DOMY
  - ciachované - priemer 70 cm - podla projektu majiteľa
  - jednorázové - priemer 80 cm  
  PNEU - priemer 100 cm  
  WARDA - priemer 160 cm  
    - priemer 180cm  
    DREVENÉ BUBNY na káble  
    - priemer 80 cm  
    - priemer 90 cm  
    - priemer 100 cm  
    - priemer 125 cm  
    - priemer 150 cm  

  hlavná stránka